Neden HIPPO' yu Tercih Etmelisiniz?

Bir Römork satın alırken, dikkat etmeniz gereken noktalar vardır;

* DAYANIKLILIK : Bir yükü taşımak istediğinizde; en önemli detaylardan biri dayanıklılıktır. Doğru seçilmiş, kalitesi belgelenmiş alt parçaları kullanıyoruz. 

* YENİLİK ve PERFORMANS : Firmamız, yenilikçi fikirlerde lider bir duruşa sahiptir. Üstün kalite ve performans sağlamak için, sahada geliştirilmiş ve zorlu testlerden geçirilmiştir. 

* KAYNAK : Hippo Trailer da yapılan kaynağın derinliği, kalitesi ve düzgünlüğü önemlidir. Kaynakçılarımız, onlarca yıllık tecrübeye sahiptir. Doğru ekipmana, üstün Kalite Kontrole ve denetime sahibiz. Tüm bunlar, müşterilerimizin mümkün olan en kaliteli kaynağa sahip ürünlere ulaşmasını mümkün kılar.

* SEÇENEKLER : HIPPO TRAILER, sektördeki en çeşitli Römork Serisine sahip olmayı hedeflemektedir. Her alanda doğan ihtiyaçları araştırarak analiz etmiş ve bu analizleri klavuz edinerek, ürün yelpazesini oluşturmuştur. Firmamızda ihtiyacınıza uygun Römork modeline ulaşmanız mümkündür.

* ALT PARÇALAR: En iyi, kaliteli parçaları kullanmadan iyi bir Römorka sahip olamazsınız. Bu nedenle; Malzeme Kabul aşamasından, Son Kontrol aşamasına kadar her proses, bir Ara Kontrol/ Onay kontrolden geçmektedir. Mühendislerimiz, römorkların en zorlu koşullara dayanmasını sağlamak için, parçaları uygun normlara göre hesaplar ve boyutlandırır. 

* AYDINLALTMA : Hippo Trailer, LED su geçirmez ışıkları ile hem şık, hem de dış ortam koşullarına dayanıklı aydınlatma gruplarını tercih eder. 

*ÇALIŞANLAR : Hippo Trailer' da çalıştığımız tüm arkadaşlarımız konularında uzman ve tecrübe birikimine sahip, donanımlı kişilerdir. Kaynak ekibimizden üretim çalışanlarına, kalite biriminden ofis sorumlularına kadar özverili, yetenekli, profesyonel insanlara sahibiz. Bu değerler ile çıktığımız bu yolda sağlam ve emin adımlarla, güvenle yol alabiliyoruz.

* BİTİŞ : Üretmek, Hippo Trailer için bir oyun kadar eğlencelidir. Ama günün sonunda; eğlenerek ürettiğimiz her bir ürünün, kalitesini ve güvenilirliğini yakaladığımızdan emin oluyoruz. 

*MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ : Müşterilerimiz, aynı zamanda Hippo Trailer Ailesinin bir parçasıdırlar. Onlardan gelen geri bildirimler, firmamızın inovatif çözümler sunması ve gelişmesi adına kıymetlidir. Her gün büyüyen Hippo Ailesi olarak, ürettiğimiz tüm römorkları uzun yıllar müşterilerimizle birlikte deneyimlemek, bizleri mutlu kılar.

megacelik.com.tr